Chata Natalie

Chata Natalie

Prejsť na obsah
Ponúkame ubytovanie v drevenej zrubovej chate pri lyžiarskom stredisku Ski Kubínska hola,ktorá sa nachádza uprostred čistej oravskej prírody a pritom len 10 km od centra mesta Dolný Kubín. Je to ideálne miesto na aktívny relax a odpočinok od rušného, uponáhľaného a hlučného sveta. Ponúka neopakovateľnú horskú atmosféru panenskej oravskej prírody a nádherný výhľad na najvyšší vrch Chočských vrchov Veľký Choč.
Dobre situovaná poloha Chaty Natalie pri lyžiarskom stredisku poskytuje široký výber možností ako stráviť príjemnú dovolenku v zimnom i letnom období.Počas zimy sa toto stredisko mení na raj lyžiarov, v lete sú tu zárukou skvelých zážitkov atrakcie ako najdlhší zipline na Slovensku (dĺžka 1200m,prevýšenie 270m),cyklotrasy, lanový park Tarzánia, zorbing, paintball, jazda na horských minikárach a kolobežkách, či sa len tak vyviezť lanovkou na hrebeň a vychutnávať panoramatické výhľady na majestátny Choč, Západne Tatry, Nízke Tatry, Velkú Fatru a Malú Fatru.
Kapacita chaty 12 lôžok + 2 prístelky (dva samostatné apartmány po 6 lôžok a jednej prístelke), plne vybavené dve kuchyňe , bezplatné WiFi pripojenie a dve spoločenské miestnosti poskytujú priestor aj na rodinné dovolenky s deťmi. Ideálny východzi bod na turistiku v Oravskej Magure, Malej Fatre a Západných Tatrách. Taktiež vhodné na horskú cykloturistiku v blízkom okolí. A návštevy historických a kultúrnych objektov.
SKI PARK Kubínska hoľa – zábava pre celú rodinu! Od free-ride cez  pretekárske trate až po detskú škôlku, lyžiarske stredisko Kubínska hoľa ponúka skvelé podmienky pre všetkých.
Veľkou výhodou Kubínskej hole je južná strana zjazdových svahov a samotné umiestnenie Oravskej Magury, ktorá poskytuje nádherný výhľad na celú Oravu, Nízke aj Západné Tatry, protiľahlé Chočské vrchy, Malú a Veľkú Fatru.  Denne upravované zjazdovky v celkovej dĺžke 14 km  robia toto stredisko ideálnym miestom pre nezabudnuteľný zážitok z lyžovačky či už pre jednotlivcov alebo pre rodiny s deťmi.  Radi Vás u nás privítame...Chata Natalie Vám ponúka komfortné ubytovanie na Orave aj na stránke ubytovanie Dolný Kubín. Tento jedinečný zrub nájdete aj vo vyhľadávanej sekcii drevenice na prenájom. Zaručene budete u nás spokojný.
Ubytovanie Kubínska Hoľa vyhovie aktívnym turistom aj priaznivcom rôznych zimných a letných športov. Rekreáciu zabezpečí zas ubytovanie Dolný Kubín situované v blízkosti aquaparku Aquarelax. Ak hľadáte tie najkrajšie a cenovo najvýhodnejšie chaty na Orave, nechajte si poradiť od stránky Hauzi.sk.
info@chatanatalie.eu
Návrat na obsah