Zruby pod hoľou

Prejsť na obsah

Chaty sa nachádzajú pri lyžiarskom stredisku "Kubínska hoľa" neďaleko Dolného Kubína cca 10 km. Keď budete z mesta sledovať smerové tabule do areálu Ski Kubínska hoľa, tak nás nájdete pred areálom na pravej strane.
Aktivity, ktoré sa dajú vykonávať v okolí:

   V zime je to samozmrejme lyžovanie v priľahlom lyžiarskom stredisku,bežkovanie na upravených tratiach cca 7 km v areáli strediska, alebo môžte si vyskúšať skitouring v okoli ( skialpinistickú výstroj vám vieme zabezpečit spolu so skúseným sprievodcom). Môžete navštíviť aquaRelax v Dolnom Kubíne, alebo si zahrať squash v Rufine.
    A čo v lete? Odporúčal by som túry do okolitých pohorí ( Chočské vrchy, Malá Fatra, Oravské Beskydy, Roháče) ktoré môžte absolvovať peši (na horolezecké túry vieme zabezpečiť horského vodcu z licenciou UIAG), na bicykloch (trasy sú vhodné aj pre cestné aj pre horské bicykle) a popri tom môžte navštíviť v Zuberci skanzen Oravskej dediny (47 km),v Oravskom Podzámku Oravský Hrad (16 km), alebo Lesnú železnicu v Oravskej Lesnej (55 km), Vrátnu dolinu a Jánošíkove diery (40 km).
    
     Alebo si len tak obuť čižmy, zobrať prútený košík a vyraziť do okolia na hríby.

©2015 Zruby pod hoľou All Rights Reserved
webdasign by RB
Chata Adela a Chata Tereza
Návrat na obsah